vytáhli jste si kartu:

7 HAD

Jak dopadne .......?

Špatně. Budou z toho komplikace, možná budete mít spíš chuť se z toho nějak vyvléknout, ale bude to velmi obtížné. Situace se možná potáhne, pozdrží, budete z toho otrávení, ale nebude úniku.

Co mi karta radí ?

Jděte na to chytře a rafinovaně, pokud jste žena, využijte svoje ženské přednosti. Ale spíš volte okliku a nějakou strategii, neodkrývejte svoje karty. Nevzdávejte se, i kdyby vše mělo trochu trvat a komplikovat se.

Pokud můžete, nechte si poradit od nějaké chytré ženy.

Vykruťte se z toho.

Před čím karta varuje ?

Nekomplikujte to. Nevymýšlejte nějaké obezličky, intriky a strategie. Neobcházejte to. Neprotahujte to. Nepodvádějte, nevymýšlejte "levárny". Nesoupeřte. Nesnažte se z toho vykroutit. Nesnažte se to za každou cenu udržet. Nehrajte si na femme fatale. Nepodvádějte, nezahýbejte. Nežárlete.S touhle ženou se nezaplétejte.

Jak se vůči mě zachová XY ?

Bude to komplikovat, protahovat. Může být aktivní i pasivní - pokud sám/sama bude něco dělat, tak spíše skrytě, nepřímo, pomocí nějaké intriky. Pokud bude pasivní a něco uděláte vy, bude se nějak vykrucovat, asi nedá najevo ani "ano" ani "ne" ani žádné jiné jasné stanovisko. Bude chytračit. Může být lstivý/á, může vás i podvést nebo vám nějak ublížit. Může se  toho chtít dokonce i nějak vykroutit.

Jak se bude vyvíjet můj vztah ?

Bude se komplikovat. Hrozí intriky, přetvářka, faleš a lež. Vše půjde pomalu a bude to nesmírně komplikované. Bude potřeba zdolávat stále nové a nové překážky.

Pokud jde jen o námluvy nebo flirt, dojde k jiskření - hlavně z iniciativy ženy - ale nepůjde to směrem do regulérního vztahu, vždycky se objeví nová zákruta.

Hrozí, že půjde o čistě sexuální vztah bez hlubších citů, ale nesmírně obtížný na ukončení. Budete na sobě nějakým způsobem závislí, bude vás to stále k sobě táhnout, i když budete vědět (nebo alespoň jeden z vás si to bude myslet), že to nemá smysl a že z toho nikdy funkční vztah nebude.

Nebo: ve vztahu bude někdo třetí - ať už milenka nebo i např. maminka nebo bývalá partnerka, která bude mít na vztah destruktivní vliv.

Co ke mě cítí XY ?

Jeho/její city jsou komplikované, na jednu stranu je tu určitý druh připoutanosti, na druhou by z toho možná rád/a vyklouzl/a. Možná je tu nedůvěra, možná nějaký druh přetvářky nebo podvodu (nevěra). Hrozí vypočítavost a zájem nezdravě založený na pouhé sexualitě.

Vrátí se ke mě ?

Jak se to vezme, je tu vzájemná připoutanost, takže když ho/ji budete svádět, asi něčeho dosáhnete, ale pěkného vztahu asi už jen těžko, bude to komplikované a bude to jinak, než čekáte. Dosáhnete maximálně nějakého podivného vztahu-nevztahu na pomezí mezi kamarádstvím a mileneckým poměrem, ale plnohodnotného vztahu už ne.

Proč se XY chová tak, jak se chová ?

Chce dělat komplikace nebo se jim chce vyhnout. Chce se vysmeknout a zároveň nemůže. Chce na to jít oklikou.

Jak se mi bude dařit po pracovní stránce ?

Čekejte komplikace nebo problémy. Hrozí intriky a pletichy na pracovišti, vypočítavost, zákeřnost, nefér boj - hlavně ze strany nějaké případné vychytralé kolegyně.

Jak se mi bude dařit finančně?

Očekávejte spíše finanční problémy a komplikace, které si budou vyžadovat vaší chytrosti, abyste je zvládli a nepůjde to snadno. Hrozí i nějaká záměrná nečestnost, nebo podvod, snaha vás doběhnout, obelstít!

Další významy:

Starší osoba ženského pohlaví (matka, tchýně, známá, přítelkyně apod.). Sokyně. Komplikace. Průtahy. Intriky, pokrytectví.  Klam, žárlivost.Podvod. Zrada a závist. Něco bude stát úsilí. Faleš. Nevěra. Rivalita. Svádět na scestí. Klikatá cesta. Silnice, zatáčky.