vytáhli jste si kartu:

9 KYTICE

Jak dopadne .......?

Velmi dobře, potěší vás to, udělá vám to radost, budete spokojeni, dokonce možná budete i slavit.

Co mi karta radí ?

Buďte v pohodě, chovejte se přátelsky, mile, vesele, smírně. Pokud je to možné zkuste se usmířit, neškodil by ani nějaký dáreček nebo vstřícné gesto. Nebo vyrazte někam s kamarádkou, odpočiňte si. Možná je i čas trochu se zkrášlit. Buďte zdvořilí,příjemní.

Před čím karta varuje ?

Nekoketujte, nelichoťte, nesnažte se zalíbit. Neusmiřujte se, nedělejte žádná vstřícná gesta. Nesnažte se vlichotit nějakými prezenty nebo nabídkami. S touhle dívkou si nic nezačínejte.

Jak se vůči mě zachová XY ?

Zachová se mile, vstřícně, přátelsky nebo dokonce zamilovaně. Buď vyloženě přijde s nějakou nabídkou, pozitivním gestem, dárkem, pozváním, nebo něco podobného hodně rád/a přijme.

Jak se bude vyvíjet můj vztah ?

Bude harmonický, plný lásky, něhy, porozumění. Období zamilovanosti, setkávání, dárků, radosti - vztah bude krásný, romantický, plný vzájemné pozornosti, něhy a souladu  - ale zároveň se to neposune nikam dál. Bude to spíše nezávazný, milenecký vztah, ne životní opora, spíše nadstavba, luxus - druh jakési životní rekreace.

V případě sváru dojde na usmíření.

Co ke mě cítí XY ?

Líbíte se mu/jí, přitahujete ho/ji, má vás rád/a, je mu/jí s vámi hezky. Cítí lásku, náklonnost, radost, sympatie.

Ale může jít jen o city povrchní, pozlátkové, milenecké city rekreačního zábavného charakteru.

Vrátí se ke mě ?

Ano, bude se chtít usmířit, bude to hezké. Přinejhorším skončíte jako dobří kamarádi.

Proč se XY chová tak, jak se chová ?

Chce se radovat, zažívat pěkné chvíle, skamarádit se smířit se, sblížit se. Chce pohodu, radost potěšení a zábavu. Nebo: protože se mu líbíte, je mu s vámi moc dobře.

Jak se mi bude dařit po pracovní stránce ?

Dobře, na pracovišti bude příjemné prostředí, milá atmosféra, práce se vám bude líbit, bude vás těšit. Možná se dočkáte i pochvaly nebo nějakého projevu uznání a přízně.

Nebo: budete pracovat v ženském kolektivu.

Jak se mi bude dařit finančně?

Bude to velice příznivé, budete v klidu a spokojení, možná si budete i moct žít trošičku nad poměry. Anebo prostě budete maximálně spokojeni s tím, jak to je.

Další významy:

Mladší žena v přátelském vztahu. Kamarádka. Milenka. Menší dámská společnost. Dar, pozornost. Pozvání, setkání, seznámení. Přátelství a spokojenost. Koketérie. Lichocení. Zdvořilost, přívětivost, projev přízně, něžnost. Štěstí. Spokojenost. Krása. Šarm. Půvab. Příjemné události. Oslavy. Úspěch. Mír. Láska. Zásnuby. Harmonie. Léčivé rostliny, květiny, léčitelství, drogy a léky